11098. 269. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
2 000 HUF
0 HUF
Hollóházi nyuszi pár, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 7,5 cm + Zsolnay őzikék, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 9 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván