1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
A. S. Wilkins: Római régiségek. Bp., 1892, Athenaeum. Kopottas-foltos kiadói egészvászon-kötésben, több helyütt sűrű ceruzás aláhúzások.