20 000 HUF
51,81 EUR, 57,14 USD
Dr. Ballagi Aladár (szerk.): Tolnai Világtörténelme I-XX. kötet, Bp., 1926-1931, Tolnai Nyomdaműintézet és Kiadóvállalat Részvénytársaság. Kiadói festett félvászonkötésben, kisebb kopásokkal, sérülésekkel, összességében jó állapotban.