1 200 HUF
Kerekesházy József: Az utolsó szultán. (A negyedik császárság) Claude Farrére bevezetésével. 54 képpel, 32 táblán.Budapest,1940, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói egészvászon, 402 p. A borítója kopott.