1 600 HUF
Széchenyi tanításai. Összeállította Fekete József, Váradi József. Bp., 1926, Kir. Magy. Egyetemi Ny. 325 p, (A Magyar Népművelés Könyvei) Kiadói kopottas, illusztrált vászonkötésben, az Egyetemi Nyomda szállítói pecsétjével.