Radnóti István: Az erdélyi magyar falu helyzete, Bp., 1932, K. M. Egy. Ny. 28 p. (Jancsó Benedek Társaság kiadványai. 14.) Kiadói papírborítóban, jó állapotban.
John Edward Courtenay Bodley: Francziaország. Új átnézett kiad. Ford. Darvai Móricz. Átnézte Angyal Dávid. I köt. Bp. 1899. MTA. XXXI. 360 p. Kiadói, aranyozott gerincű egészvászon-kötésben. Tulajdonosi pecséttel, az előzéklapon kis hiány.
Gardner A. Ernest: A régi Athén. II. Bp. 1912. MTA. 363 p. Kihajtható térképpel, gazdag képanyaggal. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Szép állapotban.
Jules Saerwein:Így láttam. A XX. század történelme egy újságíró emlékeiben. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopottas gerinccel.
Makkai László: A magyarországi gályarab prédikátorok emlékezete. Bp., 1976, Magyar Helikon. Kiadói modern keménykötésben, az eredeti borító egy része beragasztva.