4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Kittenberger Kálmán: A megváltozott Afrika. Nagybányai Horthy Jenő közreműködésével. Bp., 1934, Franklin. 374 p. 40 t. Harmadik kiadás. Kiadói, aranyozott félvászonkötésben.