2 000 HUF
36
Németh Zsuzsánna: A legujabb és megpróbált magyar szakácskönyv. Pest, 1871, Heckenast Gusztáv. Meviselt félvászon, 320 p. A könyv megviselt állapotú, és restaurálásra szorul. A könyvben számos bejegyzés található.