13327. 270. Closed Online auction Books: Military
1 000 HUF
0 HUF
Joseph Kessel: A repülőtiszt. Frontregények. Ford. Déry Tibor. Bp., 1940, Pantheon. Kiadói kopottas, festett egészvászon kötésben, jó állapotban.
Photo of the item taken by : sass_melinda