Schaubach, Adolph: Die deutschen Alpen. 2. köt.: Nordtirol, Vorarlberg, Oberbaiern. Jena, 1866, Fr. Frommann. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Ségogne, Henry et al.: La chaine de l'Aiguille Verte. Párizs, 1926, Libraire Fischbacher (Guide Vallot [III.] Description de la haute montagne dans le massif du Mont-Blanc, fasc. 2.). Térképmellékletekkel. Vászonkötésben, kicsit sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Hochgebirgsführer durch die Berner Alpen IV.: Petersgrat - Finsteraarjoch - Unteres Studerjoch. Bern, 1931, Verlag A. Francke AG. Átnézeti térképekkel. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
Clubführer durch die Bündner-Alpen. 4. köt.: Die südlichen Bergellerberge und Monte Disgrazia. Összeáll.: Rütter, H. Zürich, 1922, F. Schuler Buchhandlung. Átnézeti térképekkel. Vászonkötésben, a gerincén kis kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban.
Dolomiten mit Ausflügen nach Meran, ins Ortlergebiet, nach Madonna di Campiglio. Berlin, 1933, Grieben Verlag (Grieben Reiseführer 136.). Térképmellékletekkel. Papírkötésben, gerincén kis sérüléssel, egyébként jó állapotban.
Dümel, Ernst: Spezialführer für Wanderer und Bergfreunde. 2. köt.: Das Wienerwaldgebiet zwischen Mödling und Wiental. Wien, é. n., Tagblatt-Bibliothek - Steyrermühl Verlag.
Tursky, Franz: Führer durch die Glocknergruppe. Térképmelléklettel, fekete-fehér fényképekkel. Bécs, 1923, Artaria. Kissé megviselt vászonkötésben, jó állapotban.
Hochgebirgsführer durch die Berner Alpen II.: Gemmi bis Petersgrat. Bern, 1937, Verlag A. Francke AG. Átnézeti térképekkel. Vászonkötésben, jó állapotban.