13751. 270. Closed Online auction Books: Other rarities
1 000 HUF
0 HUF
3 db. Mai Külföldi Dekameron. (japán, angol, francia) Budapest, É.N., Nyugat Kiadás. Kiadói félbőr kötés, 261+303+285 p. A gerincek viseltesek, kopottak, sérültek.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor