3 000 HUF
Ihász Gilbert: Szellemi Kincstár, melyet bibliai adatok és példákból, egyházi atyák és az ó-kor bölcseinek munkáiból, történeti adatokból, hazai és külföldi irók műveiből stb. összeállitott elmés mondatok, hasonlatok, adomák s mesékkel élénkitett s betürendben szerkesztetett Ihász Gilbert csorna premontréi kanonok. II-III-IV. Budapest, É.N. [1885-1886] , Dvorzsák János. Félvászon kötés, 799+799+799 p. A borítója kopottas, de ezt leszámítva jó állapotban van. Csak II-III-IV kötetek. Töredék!