3 000 HUF
Kalócsa Róza: Az illem könyve. Budapest, 1884, Révai Testvérek Kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, 690 p. Márványozott lapélekkel. A borító sarkai kopottasak. A könyvből a 689/690. oldal kijár. A tárgymutatónál a kötés meglazult, sérült, és egy lap hiányzik.