2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
Laveleye Emil: Bakunyin. A világfelforgatók apostola. Fordította: Erdélyi Béla. Budapest, 1881, Ráth Mór. Félvászon kötés, 99 p. A borítója kopottas. A kötése laza. A könyvben ceruzával aláhúzások. Volt könyvtári példány! A 8. és 54. oldal foltos.