4 000 HUF
Ligvándi Fr. Zosimus: Keresztény-tanítási beszédek, mellyeket ezelőtt a' pétsi deákságnak mondott, most magyarra fordított a' kaputzinus-szerzetbéli pap Ligvándi Fr. Zosimus. Negyedik rész. Az Úr Imádságáról, anyaszentegyház parantsolatiról, és angyali üdvözletről. Po'sonyban, 1797, nyomtattatott Patzkó Ferentz betűivel. Korabeli, aranyozott gerincű, egészbőr kötésben, 8+536+4 p. A címoldalon B. Apollinary Farkafs. beírással. A borítója foltos, kopott. A lapok foltosak. Az elülső védőlap szakadt.