1 000 HUF
10
Méhes András: Magyar pohárköszöntő az életben előforduló minden alkalomra. (Felköszöntő-könyv.) Budapest, É.N., Franklin-Társulat. Kiadói festett, illusztrált félvászon kötésben, 384 p. A gerince javított! Belső címlap hiányzik! A borítója kopott, viseltes!