900 HUF
Mesekönyvecske. A Xa Xa barlangi lakat. Szent Genoveva Története. Harmadik kiadás. Képekkel illusztrálva. Budapest, 1907, Franklin-Társulat. Átkötött kiadói félvászon kötés, 115 p. A gerince javított. A borító kopott, foltos. A lapszélek foltosak. Volt könyvtári példány!