2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Rédey Tivadar: A Nemzeti Színház története. Az első félszázad. Budapest, 1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, 405 p. A borítója kopott. A kötése sérült. A lapok és a lapszélek foltosak.