800 HUF
Szent-györgyi Albert (szerk.): A művelődés könyvtára 3. Az élet tudománya. 148 szövegábrával és 16 képtáblán 50 képpel. Budapest, 1943, Új Idők Irodalmi Intézet Rt. (Singer és Wolfner). Aranyozott gerincű kiadói félvászon borító, 368 p. A borítója kopottas,foltos, viseltes. A gerince kopott. A kötése meglazult, sérült. A hátsó védőlapon ceruzával bejegyzés.