13641. 270. Closed Online auction Books: Religion
2 400 HUF
0 HUF
Radó Polikárp (szerk.): Az Egyház szentjei. Budapest, 1940, Palladis Rt. Gazdagon díszített, aranyozott, festett kiadói egészvászon kötésben, 314 p. Jó állapotban!
Photo of the item taken by : tánczos_gábor