13606.
270. Closed Online auction
Books: Science and technology
1 600 HUF
Lambrecht Kálmán: Az Ősember, ősvilágok élete. Bp., 1931. Dante. Kiadói, a gerincnél kissé szakadt, aranyozott egészvászon-kötésben.