Books: Science and technology Number of items: 174
1250468
13603
270
Books: Science and technology
Other collectibles
2 400 HUF
1218417
13604
270
Books: Science and technology
Other collectibles
3 600 HUF
1254127
13605
270
Books: Science and technology
Other collectibles
1 200 HUF
1254789
13606
270
Books: Science and technology
Other collectibles
Lambrecht Kálmán: Az Ősember, ősvilágok élete. Bp., 1931. Dante. Kiadói, a gerincnél kissé szakadt, aranyozott egészvászon-kötésben.
1 600 HUF
1255311
13607
270
Books: Science and technology
Other collectibles
Alfred Edmund Brehm: Die Vögel. Separatausgabe aus dem illustrirten Thierleben. Zweiter Band. Hildburghausen, 1872, Bibliographisches Institut 1036 p., 388 képpel. Korabeli, gerincén sérült félbőrkötésben.
2 400 HUF
1252187
13608
270
Books: Science and technology
Other collectibles
Almássy Tibor: Autóversenyzők, versenyautók. Bp., 1975., Sport. Kiadói, kissé ázott egészvászon-kötésben.
1 000 HUF
1258453
13609
270
Books: Science and technology
Other collectibles
Szabó László: Így gondozd a FIATODAT. Bp., 1973, Táncsics. Kiadói modern keménykötésben.
1 000 HUF
1250030
13610
270
Books: Science and technology
Other collectibles
Dr. Jávorka Sándor: A magyar flóra kis határozója. A rajzokat készítette Csapody Vera. 1002 növény kicsinyített rajzával. Második, bőv. kiadás. Bp., 1937, Studium. Kiadói papírkötésben.
3 000 HUF
1250265
13611
270
Books: Science and technology
Other collectibles
Charles Darwin: Fajok keletkezése természetes kiválasztás útján vagy az életrevalóbb tenyészfajok boldogulása a létért való küzdelemben. Ford. Mikes Lajos. Természettudományi Könyvtár. I. kötet. Bp. 1911. Athenaeum. 283 p. Kiadói egészvászon-kötésben, gerincén kisebb sérüléssel.
1 800 HUF
1252340
13612
270
Books: Science and technology
Other collectibles
2 000 HUF
1254501
13613
270
Books: Science and technology
Other collectibles
2 600 HUF
1251669
13614
270
Books: Science and technology
Other collectibles
7 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035