Books: Science and technology

Number of items: 174

Otto Weininger: Nem és jellem. Elvi tanulmány. Bp. 1913. Dick Manó. XVI, 439 p. Fordította: Gábor Andor. Korabeli félvászonkötésben
13495.

2 400 HUF
6,22
6,86

Tengerész Kézikönyv I-II. Bp.,1943, Magyar Tengerésztisztek Egyesülete. Ritkaság! Kiadói vászonkötésben, pótolt gerinccel, az összes melléklet hiánytalanul megvan.
13496.

15 000 HUF
38,86
42,86

Lehrbuch der Augenheilkunde. Von Dr. Julius Michel, Professor der Augenheilkunde an der Universität Würzburg. Zweite vollständig umgearbeitete Auflage. Wiesbaden, 1890, J. F. Bergmann Verlag. Korabeli dekoratív, aranyozott félvászonkötésben, jó állapotban. Tulajdonosi pecséttel.
13497.

6 000 HUF
15,54
17,14

A Magyar Tudós Társaság évkönyvei. Második kötet. (1832-1834.)Pest, 1835. Kir. M. Egyetemi Ny. 1 acélm. címkép + 1 rézm. díszcímlap + [10] + 100 + [2] + 326 p. + 13 t. Korabeli kartonált keménykötésben, jó állapotban.
13498.

18 000 HUF
46,63
51,43

Szabó Alajos: A házi állatok boncztana, tekintettel az élettanra. Bp., 1977, Athenaeum. Későbbi, kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13499.

6 000 HUF
15,54
17,14

Az otthon és gazdasága. Szerk. Gombocz Endre. Bp., 1933, A Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon-kötésben.
13500.

3 000 HUF
7,77
8,57

13501.

1 800 HUF
4,66
5,14

R. C. Punnett: Az átöröklés. Bp., 1928, A Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon-kötésben.
13502.

1 400 HUF
3,63
4,00

13503.

2 400 HUF
6,22
6,86

Dr. Vuk Mihály: Az élelmiszerek chemiai technológiája. Bp. 1927, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói, kissé foltos félvászonkötésben.
13504.

2 000 HUF
5,18
5,71

13505.

1 200 HUF
3,11
3,43

Kropotkin Péter: Kölcsönös segítség mint természettörvény. Teljes kiadás. Bp., 1908, Athenaeum. Kiadói egászvászon-kötésben, szép állapotban.
13506.

3 000 HUF
7,77
8,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF