Lósy-Schmidt Ede dr., Barát Béla dr.(szerk.): Technikai lexikon. Építészet, mérnöki, és gépészmérnöki tudományok. I-II. kötet. 1800 szövegábrával, 180 képel. Budapest, 1928, Győző Andor kiadása. Aranyozott, kiadói egészvászon kötéseben, 824-653 p. A borító picit foltos. Az egyik melléklet gyűrött. Ezt leszámítva jó állapotban van.
Az Ipari Szakkönyvtár két kötete: Magyari Béla: Rajzjelek és jelölések az elektronikában. Bp., 1980, Műszaki Könyvkiadó.; Gyurkovics Attila: TV-javítás és hibakeresés. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Sérült kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Scheriber, Guido: Lehrbuch der darstellenden Geometrie nach Monges 'Geometrie descriptive' vollständig bearbeitet. Erste Lieferung. Karlsruhe und Freyburg, 1828. Herderschen Kunst- und Buchhandlung. 210p. 33 kőnyomatos táblával és egy címképpel. KIadói papírkötésben, gerince sérült, foltos. / With 33 lithographic tables and a table of Monge, stained, in original paper binding, with damaged spine.