Books: Science and technology Number of items: 174
1216176
13543
270
Books: Science and technology
Other collectibles
1 800 HUF
1216426
13544
270
Books: Science and technology
Other collectibles
3 600 HUF
1335640
13545
270
Books: Science and technology
Other collectibles
Dr. Peja Győző emlékkönyv. A Szerencsen 2007. november 16-án megtartott emlékkonferencia előadásai. Szerk.: Frisnyák Sándor, Gál András. Nyíregyháza - Szerencs, 2007, Nyíregyházi Főiskola Turizmus és Földrajztudományi Intézete - Bocskai István Gimnázium. Személyes hangvételű dedikációval. Műbőr kötésben, jó állapotban. Kis páldányszám!
2 000 HUF
1300525
13546
270
Books: Science and technology
Other collectibles
3 000 HUF
1285895
13547
270
Books: Science and technology
Other collectibles
4 000 HUF
1272319
13548
270
Books: Science and technology
Other collectibles
2 400 HUF
1272372
13549
270
Books: Science and technology
Other collectibles
Schmidt József: Fémtechnologia. Szerszámgépek. Bp., 1928. Traub B. és Tsa. Kiadói, kissé elhajlott papírkötésben.
1 000 HUF
1272343
13550
270
Books: Science and technology
Other collectibles
1 400 HUF
1258114
13551
270
Books: Science and technology
Other collectibles
A szemészet kézikönyve I-III. Szerkesztette Grósz Emil és Hoor Károly. Több mint 800 szövegközti ábrával. Bp., 1910, Franklin-Társulat. 1027+877+824 p. Kiadói kopottas félvászonkötésben.
8 000 HUF
1251018
13552
270
Books: Science and technology
Other collectibles
Alexis Carrel: Orvosok, kuruzslók, eretnekek. Francia orvosok tanulmányai az orvostudomány időszerű kérdéseiről. Fordította: Dr. Révay József. Bp., 1947, Révai. 331 p. Kiadói félvászonkötésben.
2 000 HUF
1252683
13553
270
7500
Books: Science and technology
Other collectibles
Kiss-Szentágothai: Az ember anatómiájának atlasza. I-III. Bp., 1959-64, Medicina. Kiadói félvászonkötésben. A kötetekben több helyütt aláhúzások, bejegyzések.
7 500 HUF
1258055
13554
270
Books: Science and technology
Other collectibles
1939 - A magyar sebésztársaság munkálatai. XXV. naggyűlés. Bp., 1939. M. Sebésztársaság. 337 p. Korabeli félvászonkötésben, tulajdonosi pecséttel.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035