2 000 HUF
14
Báró Huszár László: Kwaheri. Viszontlátásra. Budapest, É.N. , Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon borító, 299 p. Fekete-fehér és színes képekkel és egy térképpel illusztrálva. A borítója kopott, foltos. A gerince sérült. A címlapon tulajdonosi névbejegyzés.