6 000 HUF
Havass Rezső Dalmácia. Száztizenegy illusztrációval, húsz műmelléklettel és egy térképpel Bp. (1905.) Divald. Divald Károly fénynyomatai védő hártyapapírral. Kissé visletes kiadói, aranyozott, festett, címerrel illusztrált egészvászon kötéses díszalbum, Gottermayer műhelyéből