13104. 270. Closed Online auction Books: Travelling, cities
1 800 HUF
0 HUF
William H. Gilder: A ,,Jeanette" pusztulása. A hajótöröttek felkutatása és utazás Szibérián keresztül. Ford. Halász Gyula. Bp., 1928, Franklin. 130 p. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben.
Photo of the item taken by : ttg