Books: Travelling, cities Number of items: 116
1350851
13094
270
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Dr. Kicsi Sándor - Szacsvay Imre: Erdélyi utakon II. Bp., 1988 Kossuth Nyomda. Dekoratív album, kiadói borítóban.
1 000 HUF
1335586
13095
270
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Mária Valéria híd - Most Márie Valérie - Mária Valéria Bridge. [Bp.], [2001], Állami Közúti Műszaki és Információs Kht. Szlovák-magyar-angol háromnyelvű kiadvány, számos színes fényképpel. Vászonkötésben, jó állapotban.
1 600 HUF
1321312
13096
270
2200
Books: Travelling, cities
Other collectibles
1940 Ez Olaszország. Stastisztikai, politikai és történelmi adatokat tartalmazó füzetecske. Egészvászon kötésben, szép állapotban 36p.
2 200 HUF
1284418
13097
270
Books: Travelling, cities
Other collectibles
1 800 HUF
1284296
13098
270
Books: Travelling, cities
Other collectibles
1 000 HUF
1220958
13099
270
Books: Travelling, cities
Other collectibles
1 000 HUF
1219486
13100
270
Books: Travelling, cities
Other collectibles
1 200 HUF
1335635
13101
270
Books: Travelling, cities
Other collectibles
1 200 HUF
1077081
13102
270
Books: Travelling, cities
Other collectibles
2 000 HUF
1335449
13103
270
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Eötvös Károly: Utazás a Balaton körül. Második kötet. Budapest, é.n., Révai Kiadás. Kiadói papír kötésben
4 000 HUF
1334777
13104
270
Books: Travelling, cities
Other collectibles
William H. Gilder: A ,,Jeanette" pusztulása. A hajótöröttek felkutatása és utazás Szibérián keresztül. Ford. Halász Gyula. Bp., 1928, Franklin. 130 p. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben.
1 800 HUF
1335540
13105
270
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Kristóf Sándor (szerk.): Cserhát útikalauz. 1957, Sport Lap- és Könyvkiadó. Illusztrált kiadói papír kötésben
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035