Books: Travelling, cities

Number of items: 116

Gebhardt Antal, Opper Sándor: Az abaligeti barlang. Pécs, 1959, Baranya Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
13106.

800 HUF
2,07
2,29

Kurt Hielscher: Italien. Leipzig., 1939, Brockhaus. 240 p. kiadói egészvászon-kötésben, számos képpel. Kissé dohos példány.
13107.

1 200 HUF
3,11
3,43

Báró Huszár László: Kwaheri. Viszontlátásra. Budapest, É.N. , Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon borító, 299 p. Fekete-fehér és színes képekkel és egy térképpel illusztrálva. A borítója kopott, foltos. A gerince sérült. A címlapon tulajdonosi névbejegyzés.
13108.

2 000 HUF
5,18
5,71
14

13109.

1 200 HUF
3,11
3,43

13110.

1 800 HUF
4,66
5,14

Budapesti Zsebkalauz. Szerk. Székely László. Bp., 1959, Közdok. Kiadói félvászonkötésben, borítóval.
13111.

1 200 HUF
3,11
3,43

Ungarische Kulturstatten - Foyers intellectuels en hongrie - Hungarian educational institutions - Centri di cultura in ungheria. Budapest, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Négy nyelven (német, francia, angol, olasz). Kiadói egészvászon borító.  Sok fotóval a 1920-30-as évek Magyarországáról. / With a lot of pictures of Hungary from the years of 1920-30 in four languages (german, italian, english, italian).
13112.

Ungarische Kulturstatten - Foyers intellectuels en hongrie - Hungarian educational institutions - Centri di cultura in ungheria. Budapest, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Négy nyelven (német, francia, angol, olasz). Kiadói egészvászon borító. Sok fotóval a 1920-30-as évek Magyarországáról. / With a lot of pictures of Hungary from the years of 1920-30 in four languages (german, italian, english, i...

1 200 HUF
3,11
3,43

Tomai Éva - Zoltán János: A Kaukázustól Skóciáig vadásztunk, horgásztunk. Budapest, 1987, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói keménypapír kötés, 221 p. A szerzők által dedikált példány!
13113.

1 600 HUF
4,15
4,57

Roy Chapman Andrews: A sarkoktól az egyenlítőig. Fordította: Havas József. Bp., é.n., Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
13114.

1 200 HUF
3,11
3,43

Kaposy Klaszek Ödön: ,,Girl Pat", a kalózhajó. A szerző rajzaival.Bp., é.n. Urania. 160 p.Aranyozott vászonkötésben.
13115.

2 400 HUF
6,22
6,86

13116.

1 400 HUF
3,63
4,00

Demeter Géza: Kalandos utazás Abesszíniában. Budapest, é.n., Tolnai Nyomda. Kiadói karton kötésben, kissé elvélt borítóval
13117.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF