19102. 270. Closed Online auction Jewellery
1 200 HUF
0 HUF
Fém dísztárgyak (Hamutál, kiöntő, levélbontó, szarvasbogár tölgyfalevélen), részben jelzett, réz, kisebb kopásokkal, 7x10 cm., d: 15 cm., 26 cm, 7x12 cm.
Photo of the item taken by : vörös_iván