10db-os vegyes magyar emlékérem tétel, közte DN "Országos Tudományos Diákköri Tanács 1988 / Pro Scientia" aranyozott Ag díjérem (35,84g/0.835/42mm), Fritz Mihály (1947-) 1982. "Zirc" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2,2-
10db-os vegyes magyar emlékérem tétel, közte 1979. "Állami csúszópénz - Respublica Szentendre" Br gúnyérem (37mm), 1988. "20 éves a MÉE Fejér Megyei Szervezete / Veretett a török kivonulásának 300. évfordulóján" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2
10db-os vegyes magyar emlékérem tétel, közte Bognár György (1944-) 1989. "20 éves a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1969-1989 Vándorgyűléseink" Br emlékérem (42,5mm), Fritz Mihály (1947-) 1991. "II. János Pál Pápa Szombathelyen 1991. Augusztus 16-20" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2
10db-os vegyes magyar emlékérem tétel, közte DN "Kisfaludy - a Balaton első gőzhajója - MHRT" modern Br emlékérem füllel (30mm), Lapis András (1942-) 1984. "Esztergom - A magyar pénzverés kezdete" Br emlékérem (42,5mm) T:2,2-
Vegyes külföldi és magyar emlékérem és jelvény tétel, ~2,6kg súlyban, közte DN "Probatorie et separ artis studium praemiat / Korrózióvédelmi Tanács OMFB" jelzett Ag emlékérem (51,32g/0.835/45mm), Szentesy Hiesz Géza (1896-1975), 1974. "Veszprém Megyei Balaton Bajnokságok" fém díjérem T:vegyes Mixed lot of commemorative medals and badges, in ~2,6kg weight, with Hungary ND "Probatorie et separ arti...