Német Államok / Hannover 1850. 1gr aranyozott Ag bélyegérem a Franklin Mint kiadásában (9,42g/22x25mm) T:2 ph. German States / Hanover 1850. 1 Groschen gold plated Ag stamp coin fromt the Franklin Mint (9,42g/22x25mm) C:XF edge error
Német Államok / Szászország 1861. "Drezdai Kereskedelmi Iskola - Kiváló Szorgalomért I. díj" gravírozott jelzetlen Ag kitüntető érem. Szign.: G.F. Damm (14,88g/33mm) T:2 German States / Saxony 1861. "Commercial School of Dresden - For Outstanding Diligence, Ist Prize" engraved Ag medal without hallmark. Sign.: G.F. Damm (14,88g/33mm) C:XF
NDK 1961. "Berlin a Német Demokratikus Köztársaság fővárosa" ezüstözött fém emlékérem (60mm) T:2 GDR 1961. "Berlin capital of the German Democratic Republic" silver plated metal commemorative medal (60mm) C:XF
NDK ~1970-1980. "Berlin, az NDK fővárosa / Tévétorony" Cu emlékérem (2x) (30mm) + 1975. "A fasizmus alól való felszabadulás 30. évfordulója" fém emlékérem (36mm) T:2 GFR ~1970-1980. "Berlin, the Capital of the GFR / Television Tower" Cu medal (2x) (30mm) + 1975. "30th Anniversary - Liberation from Fascism" metal commemorative medal (36mm) C:XF
Olaszország 1972. "I Marenghi del Sole - hivatalos olasz turistaérmek" 11xklf db-ból álló Ag emlékérem gyűjtemény papírtokban + 1db külön plasztiktokban (10g/0.925/30mm) T:PP oxidáció Italy 1972. "I Marenghi del Sole - official Italian tourist medals" 11xdiff pcs in medal set in paper case + 1pc separately in plastic case (10g/0.925/30mm) C:PP oxidation
Szovjetunió 1968. "1968 Moszkva / Hírközlési Minisztérium Posta Kazan Állomás" orosz nyelvű kétoldalas Br emlékérem (50mm) T:2 Soviet Union 1968. "1968. Moscow / Communications Ministry Post Kazan Station" Russian language double sided Br commemorative medal (50mm) C:XF
Vatikán 1963. "VI. Pál pápa / Második vatikáni zsinat" Br emlékérem "E. SENESI" gyártói jelzéssel. Szign.: Lello Scorzelli (44mm) T:1- kis ph. Vatican 1963. "Pope Paul VI / Second Vatican Council" Br medal with makers mark "E. SENESI". Sign.: Lello Scorzelli (44mm) C:AU small edge error
Vatikán 1977. "VI. Pál pápa" jelzett Ag emlékérem eredeti tokban. Szign.: Manzú (36,36g/0.800/44mm) T:1- oxidáció Vatican 1977. "Pope Paul VI" Ag medal with hallmark in original case. Sign.: Manzú (36,36g/0.800/44mm) C:AU oxidation
1990. "Labdarúgó VB Olaszország" 24db-os fém emlékérem szett dísztokban T:PP ujjlenyomat,felületi karc 1990. "Soccer World Cup Italy" 24pcs of diff metal commemorative coins in case C:PP fingerprint,slightly scratched
5db-os vegyes emlékérem és medál tétel, közte 1995. "Gazdasági Kamara - Felső-Ausztria / 25 éves munkáért - Emmerich Hechwartner 1995" Br emlékérem (50mm), 1973. "Duna Bizottság 1948-1973" aranyozott fém emlékérem (32,5mm) T:2 5pcs mixed commemorative medals and medallion, with 1995. "Chamber of Commerce - Upper Austria / For 25 years of work - Emmerich Hechwartner 1995" Br commemorative medal (50...
10db-os vegyes külföldi egyházi témájú emlékérem és medál, közte "II. János Pál pápa", "VI. Pál pápa" T:2,2-,3 10pcs of various religious medals, including "John Paul II", "Paul VI" C:XF,VF,F