11033. 270. Closed Online auction Antique
12 000 HUF
0 HUF
Antik fa doboz, "Kolozsvár 1916" felirattal és intarziás képpel, jelzett (GY), belsejében címerrel, kulcs nélkül, 44×30 cm
Photo of the item taken by : tánczos_gábor