11087. 270. Closed Online auction Art-ceramics
1 200 HUF
0 HUF
Jelzett vietnámi váza, mázas karcolt és festett kerámia, kopott, m:20 cm, kiöntő festett, sorszámozott, kopott, m:17 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván