11166. 270. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 200 HUF
14
0 HUF
Porcelán bulldog, kézzel festett, jelzett ("KK"), belsejében sérüléssel, apró kopásnyomokkal, m: 24 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván