Number of items: 88
1226544
11130
270
Other collectibles
Scrabantia / Sopron városképes Hollóházi porcelán tálka 20x17 cm
1 400 HUF
1330920
11131
270
Other collectibles
1 000 HUF
1330919
11132
270
Other collectibles
Hollóházi porcelán dísztányér, felvidéki, "Fűzéri XIV. dalostalálkozó alkalmából" felirattal, jelzett, hibátlan, 27cm
1 000 HUF
1334183
11133
270
Other collectibles
Hollóházi porcelán huszár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm
8 000 HUF
1334176
11134
270
Other collectibles
Hollóházi porcelán madár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
1 600 HUF
1209663
11135
270
Other collectibles
1 000 HUF
1109686
11136
270
Other collectibles
4 000 HUF
1363533
11137
270
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre porcelánkép, hibátlan, jelzett, sorszámozott 69/500, 17x12 cm, bőr keretben
6 000 HUF
1359988
11138
270
Other collectibles
Zsolnay porcelán libatömő lyány, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17 cm
8 000 HUF
1368126
11139
270
Other collectibles
Hollóházi Szabadságszobor figurás hamutál, matricás jelzett, kopásokkal, 23x6 cm.
1366853
11140
270
Other collectibles
2 db. Hollóházi porcelán dobozka, jelzettek, hibátlanok, matricás és kézzel festettek, h:13x9 cm, h:7x8 cm.
2 000 HUF
1367284
11141
270
Other collectibles
Aquincumi női akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22,5 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m