3 db erotikus ex libris ill. alkalmi kisgrafika különböző művészektől (Torró Vilmos, Drahos István, stb.), fametszet ill. klisé, papír, jelzettek a dúcon/klisén, különböző méretben
3 db ex libris: Nagy Árpád Dániel (1922-1985): Rácz Aladár (1886-1958) cimbalomművész ex librise, fametszet, papír, jelzett, 9,5×8 cm; Fery Antal (1908-1944): Alkalmi grafika Illyés Sándor László (1906-?) ügyvéd házasságkötése alkalmából (1939), fametszet, papír, jelzett, dedikációval, a szélein sérült, 9,5×5,5 cm; Eugen Schmidt (?-?): Liszt Ferenc / XIII. Europäischer Ex Libris Kongress zu Budape...
Vegyes ex libris tétel különböző képzőművészektől, klisék és metszetek, egy rész dúcon jelzett, kartonra ragasztva, 4db, különböző méretben és minőségben, 5x5cm és 18x13cm
Vegyes ex libris tétel különböző képzőművészektől, klisék és metszetek, egy rész dúcon jelzett, kartonra ragasztva, 4db, különböző méretben és minőségben, 5x5cm és 15x10cm
Vegyes ex libris tétel különböző képzőművészektől, klisék és metszetek, egy rész dúcon jelzett, kartonra ragasztva, 4db, különböző méretben és minőségben, 5x8cm és 12x8cm
Vegyes ex libris tétel különböző képzőművészektől, klisék és metszetek, egy rész dúcon jelzett, kartonra ragasztva, 4db, különböző méretben és minőségben, 7x4cm és 12x7cm
Vegyes ex libris tétel különböző képzőművészektől, klisék és metszetek, egy rész dúcon jelzett, kartonra ragasztva, 4db, különböző méretben és minőségben, 9x5cm és 14x8cm
Vegyes ex libris tétel különböző képzőművészektől, klisék és metszetek, egy rész dúcon jelzett, kartonra ragasztva, 4db, különböző méretben és minőségben, 8x5cm és 14x10cm