10125. 270. Closed Online auction Paintings and graphics
4 000 HUF
0 HUF
Kondor Lajos (1926-2006): Krúdy-illusztráció, színezett rézkarc, papír, jelzett, plexizett fa keretben, 29,5×23 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván