1 000 HUF
Babits Mihály-Gellért Mihály (szerk.): Nyugat 1936 december. XXIX. évf. 12 sz. Budapest, 1936, Nyugat Kiadó és Irodalmi Részvénytársaság. Kiadói papÃrkötés, 396-475 p. Kosztolányi DezsÅ‘ emlékszám. A folyóirat megviselt állapotban. A borÃtója foltos. A kötése meglazult, sérült. A folyóiratból pár lap kijár.