5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Orvostudományi Közlemények 1940 I. évfolyam 1-12. szám. Félvászon kötés, 376 p. A borítója kopott. A lapokon jegyzetekkel, beírásokkal, firkával. Volt könyvtári példány!