1 200 HUF
Váradi Antal - Falk Zsigmond (szerk.):Ország-Világ Almanach 1914.I-II. Az Ország-Világ szépirodalmi képes hetilap előfizetőinek újévi ajándéka. Budapest, 1914., Országos Irodalmi Rt. Díszes, festett, szecessziós kiadói félvászon-kötésben, 282+282 p. Szövegközti képekkel, reklámokkal gazdagon illusztrálva. A könyvek megviselt állapotban. A borítók kopottak, foltosak. A könyvek kötései lazák, sérültek. Az II. kötet egyik sarka sérült. Az I. kötet lapjai foltosak.