Printed Materials Number of items: 281
1360943
12837
270
Printed Materials
Other collectibles
1903 nádasdi Bittó István ( 1822-1903) magyar politikus, miniszterelnök halotti értesítője
2 000 HUF
1367355
12838
270
Printed Materials
Other collectibles
1905 Bizonyítvány, gyógyszerészeti tanfolyam első tanévét elvégezte, Kolozsvári m. kir. tudományegyetem, szárazpecséttel és okmánybélyeggel, 34x21cm
1 000 HUF
1363811
12839
270
Printed Materials
Other collectibles
Peidl Gyula (szerk.): Szövetkezeti Értesítő. Az Általános Fogyasztási Szövetkezet hivatalos közlönye. I-III. évfolyam. (I. 1-11. szám (nem teljes), II. 1-12. szám, III. 1-12. szám). Budapest, 1909-1910-1911, Általános Fogyasztási Szövetkezet. Könyvkötői félvászon kötés, 304 p. A három évfolyam egybekötve. A lapokon néhol ceruzával bejegyzés, aláhúzás. Peidl Gyula (1873-1943) politikus, későbbi ...
3 000 HUF
1345228
12840
270
Printed Materials
Other collectibles
1909 Japán és India. Tornai Gyula külön kiállításának tárgymutatója. Orsz. Magyar Képzőművészeti Társulat Műcsarnokában. pp.:64, 26x20cm
1 200 HUF
1359508
12841
270
Printed Materials
Other collectibles
cca 1910-20 Vegyes szentkép tétel, benne Max Hirmer kiadó is, 25db, különböző méretben és minőségben, cca 9x4cm
1 000 HUF
1359491
12842
270
Printed Materials
Other collectibles
cca 1910-20 Vegyes,Oltáriszentséges szentkép tétel, benne lithok is, 16db, különböző méretben és minőségben, cca 12x7cm
1 000 HUF
1359485
12843
270
Printed Materials
Other collectibles
cca 1910-30 Vegyes, Mária kegyhelyes szentkép tétel, 30db, különböző méretben és minőségben, cca 9x7cm
1 000 HUF
1359481
12844
270
Printed Materials
Other collectibles
cca 1910-30 Vegyes szentkép tétel, benne lithok is, 30db, különböző méretben és minőségben, cca 11x6cm
1 000 HUF
1361417
12845
270
Printed Materials
Other collectibles
cca 1910 Első Magyar Tűzzománc Jelványgyár számla
1 000 HUF
1257581
12846
270
Printed Materials
Other collectibles
cca 1910 A Karetyl műlovas testvérek reklámlapja
932969
12847
270
Printed Materials
Other collectibles
cca 1910-1940 6 db reklám levelezőlap, reklámkártya
1257612
12848
270
Printed Materials
Other collectibles
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035