Printed Materials

Number of items: 281

12849.

2 000 HUF
5,18
5,71

12850.

2 600 HUF
6,74
7,43

Vegyes nyomtatvány tétel: cca 1910 7 db különféle német nyelvű szecessziós reklámnyomtatvány, különböző méretben; Le nu féminin, 4 db különféle erotikus nyomtatvány
12851.

2 200 HUF
5,70
6,29

1911 Körrendelet a Mohács- Budapest közötti ügynökségének és az ezen a vonalon közlekedő személyhajók parancsnokságának+  díjjegyzék, I. Cs. Kir. Szab. Duna-Gőzhajózási Társaság, pp.:4, 30x23cm
12852.

1 000 HUF
2,59
2,86

1912 Hornyánszky Viktor naptára az 1912 ik szökőesztendőre, díszes, aranyozott belsővel, 12x9cm
12853.

3 000 HUF
7,77
8,57

1912 Országos Magyar Képzőművészeti Társulat Jubiláris kiállítás 1911-12. Sok fotóval illusztrált kiadvány. Budapest, Singer és Wolfner kiadása. Illusztrált kiadói papír kötésben.
12854.

1 200 HUF
3,11
3,43

1912 Hegedűs László és Tull Ödön hagyatékából, az Akvarell- és Pasztell Festők és Grafikusok Egyesülete kollekcióból rendezett kiállítás képes tárgymutatója.  Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Sok fotóval illusztrált kiadvány
12855.

1 200 HUF
3,11
3,43

Csíkvári Jákó: Állami tisztviselők zsebnaptára. Bp., 1912. Kissé hullámos egészvászon kötésében
12856.

1 000 HUF
2,59
2,86

12857.

1 800 HUF
4,66
5,14

Pesti Hirlap Naptára 1913. Budapest, 1913, Pesti Hirlap. Kiadói egészvászon, 232 p. Fekete-fehér képpel illusztrálva. Jó állapot!
12858.

1 000 HUF
2,59
2,86
37

1914 Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Az 1913-14 évi Téli  Kiállítás képes tárgymutatója.  Sok fotóval illusztrált kiadvány. Kiadja  Társulat. Illusztrált kiadói papír kötésben.
12859.

1 200 HUF
3,11
3,43

Váradi Antal - Falk Zsigmond (szerk.):Ország-Világ Almanach 1914.I-II. Az Ország-Világ szépirodalmi képes hetilap előfizetőinek újévi ajándéka. Budapest, 1914., Országos Irodalmi Rt. Díszes, festett, szecessziós kiadói félvászon-kötésben, 282+282 p. Szövegközti képekkel, reklámokkal gazdagon illusztrálva. A könyvek megviselt állapotban. A borítók kopottak, foltosak. A könyvek kötései lazák, sérültek. Az II. kötet egyik sarka sérült. Az I. kötet lapjai foltosak.
12860.

Váradi Antal - Falk Zsigmond (szerk.):Ország-Világ Almanach 1914.I-II. Az Ország-Világ szépirodalmi képes hetilap előfizetőinek újévi ajándéka. Budapest, 1914., Országos Irodalmi Rt. Díszes, festett, szecessziós kiadói félvászon-kötésben, 282+282 p. Szövegközti képekkel, reklámokkal gazdagon illusztrálva. A könyvek megviselt állapotban. A borítók kopottak, foltosak. A könyvek kötései lazák, sérült...

1 200 HUF
3,11
3,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF