Vegyes nyomtatvány tétel: cca 1910 7 db különféle német nyelvű szecessziós reklámnyomtatvány, különböző méretben; Le nu féminin, 4 db különféle erotikus nyomtatvány
1911 Körrendelet a Mohács- Budapest közötti ügynökségének és az ezen a vonalon közlekedő személyhajók parancsnokságának+ díjjegyzék, I. Cs. Kir. Szab. Duna-Gőzhajózási Társaság, pp.:4, 30x23cm
1912 Országos Magyar Képzőművészeti Társulat Jubiláris kiállítás 1911-12. Sok fotóval illusztrált kiadvány. Budapest, Singer és Wolfner kiadása. Illusztrált kiadói papír kötésben.
1912 Hegedűs László és Tull Ödön hagyatékából, az Akvarell- és Pasztell Festők és Grafikusok Egyesülete kollekcióból rendezett kiállítás képes tárgymutatója. Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Sok fotóval illusztrált kiadvány
1914 Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Az 1913-14 évi Téli Kiállítás képes tárgymutatója. Sok fotóval illusztrált kiadvány. Kiadja Társulat. Illusztrált kiadói papír kötésben.
Váradi Antal - Falk Zsigmond (szerk.):Ország-Világ Almanach 1914.I-II. Az Ország-Világ szépirodalmi képes hetilap előfizetőinek újévi ajándéka. Budapest, 1914., Országos Irodalmi Rt. Díszes, festett, szecessziós kiadói félvászon-kötésben, 282+282 p. Szövegközti képekkel, reklámokkal gazdagon illusztrálva. A könyvek megviselt állapotban. A borítók kopottak, foltosak. A könyvek kötései lazák, sérült...