2 400 HUF
Dr. Fodor Ferenc: A szülőföld és honismeret könyve. I. A mi hazánk. II. A mi közösségünk. A magyar népművelés könyvei. Budapest, é.n., Borsod-Gömör-Kishont Vármegye Közönsége, 383 p. Kopottas, foltos kiadói egészvászon kötés. Volt könyvtári példány. A lapok itt-ott foltosak. A címlapon ceruzás firka.