10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
Kabdebo Gyula (szerk.): Az Építőművészet Története I. Kötet: Ókor. Budapest, 1903, Magyar Mérnök- És Építész-Egylet, 464 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gazdag képanyaggal illusztrálva. Nem jelent meg több a sorozatból. A gerince kopottas.