Seregélyi György: Magyar festők és grafikusok adattára - Életrajzi lexikon az 1800-1988 között alkotó festő- és grafikusművészektől, vászonkötésben. Szeged, 1988, Szerzői magánkiadás, 729 p. Műbőr kötés.
Kabdebo Gyula (szerk.): Az Építőművészet Története I. Kötet: Ókor. Budapest, 1903, Magyar Mérnök- És Építész-Egylet, 464 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gazdag képanyaggal illusztrálva. Nem jelent meg több a sorozatból. A gerince kopottas.
Moderne Kunst in Meister-Holzschnitten. Nach Gemalden und Sculpturen Berühmter Meister Der Gegenwart. XIII. Band. Berlin, é.n. [cca 1900], Rich. Bong. Kiadói festett egészvászon borító, egész- és kétoldalas illusztrációkkal. Német nyelvű könyv a modern művészetről a XIX. század végéről. Megviselt állapotban. A borító kopott. A gerince sérült. A kötése meglazult, sérült. A könyvből számos lap hiány...
Gerő László: Magyarországi Várépítészet(Vázlat a magyar várépítés fejezeteiről). Bp., 1955, Művelt Nép Tudományos és Ismeretterjesztő Kiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
Derkovits Gyula és Dési Huber István 16 grafikája. A Vallás- és Közoktatásügyi Minisztérium Művészeti Főosztályának szerkesztésében. Bp., 1949, Athenaeum.