Books: Architecture, Art

Number of items: 72

Rubinszky Mihály: Régi magyar vasútállomások építészeti hagyományok. Budapest, 1983, Corvina. Illusztrált kiadói kemény kötésben
13539.

1 400 HUF
3,63
4,00

Cseri Miklós-Füzes Endre (szerk:) A Bodrogköz népi építészetének katasztere. Ház és ember 13. A Szabadtéri Néprajzi Múzeum Évkönyve. Szentendre, 1999, Szabadtéri Néprajzi Múzeum, 289 p. Kiadói papírkötés.
13540.

2 600 HUF
6,74
7,43

Mizsákné Bodnár Zsuzsanna: Kádártánc. Bodnárok táncélete és tánca a zempléni Erdőbényén. Sátoraljaújhely, 2004, Hegyalja Hagyományőrző Egyesület, 117 p. Kiadói papírkötés.
13541.

1 200 HUF
3,11
3,43

Gellér Katalin: A szecessziós könyvillusztráció Magyarországon (1895-1925). A magyar sokszorosított grafika száz éve I. Miskolc, 1997, Miskolci Galéria. Ragasztott papírkötés, 176 p.
13542.

3 000 HUF
7,77
8,57

Tóth Ervin: Mata János fametszetei. Debrecen, 1962, Tudományos Ismeretterjesztő Társulat Hajdú-Bihar megyei szervezetének kiadása. Kiadói félvászon kötés, kiadói papírborítóban. A kiadói borítója szakadozott.
13543.

1 800 HUF
4,66
5,14

Meisterwerke der Holzschneidekunst aus dem Gebiete der Architektur, Skulptur, und Malerei. 7. Band.  Leipzig, 1885, J.J. Weber.  Kiadói aranyozott egészvászon kötés. A fafaragó művészet remekművei. A könyvben számos egészoldalas illusztrációval, német nyelven. Megviselt állapotban / Book about woodcarving-art, in german language with a lot of illustrations. In poor condition. The book is damaged.
13544.

2 000 HUF
5,18
5,71

Kézdi-Kovács László: Isteni Művészet. Budapest, 1938, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. 450 példányból a 30. számozott, és aláírt példány. Művészi félbőr kötés,161 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. A gerince picit sérült.
13545.

3 000 HUF
7,77
8,57

The Art Annual for 1889. Rosa Bonheur her Life&Network by René Peyrol. Illustrated with Engravings&Facsimiles. London, M.Virtue&Co. Egészvászon kötés, gerincnél szakadással, hiányzó címlappal.
13546.

1 800 HUF
4,66
5,14

Pavlovsk. Palace Park. Leningrad, 1975, Aurora Art Publishers. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban.
13547.

2 600 HUF
6,74
7,43

Max Sauerlandt: Michelangelo. Königstein im Taunus & Leipzig, é.n., Karl Robert Langewiesche, XVI+96+X+4 p. Kiadói papírkötés. Német nyelven. A gerince szakadt, az elülső védőlapon gyerekrajzok.
13548.

1 200 HUF
3,11
3,43

Magyarország művészeti emlékei. I-III. Szerk.: Gerevich Tibor.  Bp. 1938-1939. Műemlékek Orsz. Biz. Kiadói, kopottas, gerincén sérült félbőrkötésben.
13549.

3 600 HUF
9,33
10,29

13550.

2 400 HUF
6,22
6,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF