1968 Bibliografi over ungarsk exlibrislitteratur, Ungarische exlibrislitteratur. Frederikshavn, 1968. Sorszámozott: 22/50, 30x21cm. 1968 Bibliografi over ungarsk exlibrislitteratur, Ungarische exlibrislitteratur. Frederikshavn, 1968. Catalogues, on the topic of bookplates and other printmaking studies
Térey Gábor: A Szépművészeti Múzeum Régi Képtárának Leíró Lajstroma. I. Régi mesterek. Budapest, 1906, Hornyánszky Viktor Cs. és Kir. Udvari Könyvnyomdája. Viseltes kiadói papír kötés. Megviselt állapotban.
Tóth János (1899-1978) : Szombathely. Tóth János eredeti fametszetei. Szombathely, 1937, Szombathely Város kiadása, 1+12 t. Tóth János eredeti fametszetei eredeti fadúcokról, minden metszet a művész által aláírt. A szerző által dedikált. 98. számozott példány. Viseltes kiadói fametszettel illusztrált papírmappa. A mappa belső oldalán ex libris-szel.
Ezer év mesterművei. A magyar művészet képeskönyve. A bevezetőt Keresztury Dezső írta. Budapest, 1987, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói borítóban.
Wege nach Paris und Berlin. Ungarische Malerei der 20er und 30er Jahre. [Szerk.: Kurucz Gyula]. Berlin, 1995, Haus Ungarn. Papírkötésben, jó állapotban.
Zichy Mihály élete, művészete és alkotásai. 18 szövegképpel és 40 műmelléklettel. A Pesti Napló ajándéka. Bp, 1902, Athenaeum. 76p. + 39t. Kiadói, festett egészvászon-kötésben, jó állapotban.
Das neue Högfeldt-Buch. 36 farbige Tafeln und 22 Schwarzbilder. Mit einer Selbstbetrachtung des Künstlers und Versen von Gerhard Schmidt. Berlin, 1942, Paul Neff Verlag. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.