2 000 HUF
Asztalos Miklós: II. Rákóczi Ferenc és kora. Budapest, 1934, Dante Könyvkiadó, 492 p. Kiadói egészvászon. Több fekete-fehér fotóval illusztrálva, de térkép nélkül. A borítója kopott, foltos. A lapok foltosak. A kötése laza.